MAXI je MINI ljubezen oz. bolezen

Predstavite se, da vemo kdo ste :)
Odgovori
WEBER 1380
spremljevalec
Model: MINI
Motor: 1380
Letnik: 1972

MAXI je MINI ljubezen oz. bolezen

Odgovor Napisal/-a WEBER 1380 » 15 Mar 2009, 11:40

Pozdravljeni vsi okuženci!

Veseli me, da si je nekdo vzel čas in se je potrudil za ta dolgo pričakovani forum - zato čestitke inicijatorjem. Kot vidim je že kar lepo zaživel in si želim, da bo pripomogel k druženju Minijašev in ostalih ljubiteljev angleških vozil na čimveč prijetnih srečanjih.

Moje ime je Tomaž in sem okužen z angleškimi vozili že od malega.
Virus sem prevzel od dedka, ki je imel od novega čudovitega Austin 1300 l.1970 olivno zelene barve, ki ni videl dežja kaj šele zime.
Ko sem dopolnil 17 let sem si kupil svoj prvi Austin 1300. Ta mi je dolgo služil kot vsakdanje vozilo, sčasoma je postal verjetno najbolj predelan in atraktiven ADO 16 daleč naokoli in je še danes v pogonu.
Leta 2000 sem v Trstu na odpadu odkril svoj 1. mini, ki sem ga kasneje popolnoma razstavil in obnovil. Do danes je bil deležen marsikatere "izboljšave".

Mini l.1976

Slika

Z njim smo se lani člani "Mini klub Slovenija" udeležili tudi IMM-ja, kjer je prejel pokal 3. mesto v tekmovanju na Mini sprint Challenge na 400m v skupini >1275ccm.

Slika

Z leti so pri meni našli topel dom še Mini 1000, Mini British Open in Morris 1100.

Slika

Slika

Slika

Lep pozdrav vsem, ki nas druži ljubezen do lepih avtomobilov.

Tomaž
I FEEL SloMiNi

Uporabniški avatar
glavan
Član MKS
Model: austin
Motor: R1, 1330

Re: MAXI je MINI ljubezen oz. bolezen

Odgovor Napisal/-a glavan » 15 Mar 2009, 12:01

Bravo Tomaž :clap:

Čestitam da se si končno pridružil

Zdej pa lahko javno objaviš česa se lotevaš zdaj. Mislim da bo zihr kakšn zanimiv projekt :drool:

aja kaj pa letošni IMM, a boš men prepustu tretje mesto :lol:
MINI HAS FEELINGS, TOO !

WEBER 1380
spremljevalec

Odgovor Napisal/-a WEBER 1380 » 15 Mar 2009, 12:45

Sem mislil, da sestavljaš novo "dušo" , ti pa na forumu. Malo bom še počakal z predstavitvijo :shhh: , da dobim vsaj osnovne kose - definitivno pa bo predstavljeno, saj bo en bolj zanimivih projekt - ilov.
Letos na IMM ju ti bom definitivno prepustil, saj grem z letalom ;)

Lp
I FEEL SloMiNi

Uporabniški avatar
miLLi
spremljevalec
Model: Innocenti
Motor: 1275
Letnik: 0
Kraj: Novu mestu

Odgovor Napisal/-a miLLi » 15 Mar 2009, 14:56

Pozdravljen Tomaž.

Moram rečt da maš res lušno zbirko! Zgleda da je mini virus res zagrabu na polno :lol:

Mam pa še eno vprašanje zate:
Pri rdečmu miniju se mi izredno dopadejo obrobe. Pa me zanima če so to Wood & Pickett obrobe al so kakšne druge.
Kot zgleda se res lepo prilegajo. Krom zaključek da pa še piko na i.

Miha
spremljevalec
Model: 1000
Motor: 998
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Miha » 15 Mar 2009, 15:25

Živjo Tomaž,

"Isti ptiči skupaj letajo" pravi star ljudski pregovor. Vidim, da skrbiš za Morrisa 1100. Kje pa je sedaj kovinsko modri Austin 1300?

Pridi 18. aprila na "Reli Podutik", ki ga organizira Codelli. Več preberi na tem forumu http://www.miniforum.si/viewtopic.php?f=5&t=47&start=20

PS.:video te še čaka, vendar preje pokliči, ker moram najti skopirani DVD.

Uporabniški avatar
gregor.tm
Administrator Moderator
Model: traveller
Motor: 850, 1275 + turbo
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a gregor.tm » 15 Mar 2009, 22:26

moram te zbosti in reči, da si končno prišel na forum ne samo kot bralec, ampak tudi v besedni in pisni obliki.
dobrodošel in pozdarvljen!
lepo je videti tolikšno količino predstavljenih vozilc na enem mestu!
mislim, da boš moral kakšno fotko več narediti od morrisa! čedeno vozilce! in seveda še drugega austina 1300 predstaviti.

upam, da tvoji skromnosti ne bo odveč in poveš kaj več kje je tvoj mini že vse prepotoval. če ne boš kmalu kaj napisal, bom jaz omenil, kar pa ne bi bilo lepo.

želim si, da te ta forum okuži!

pozdrav od nas tebi in tvoji lepši polovici!
Mini loves me

WEBER 1380
spremljevalec

Odgovor Napisal/-a WEBER 1380 » 15 Mar 2009, 23:15

Pozdravljeni vsi!

Najprej lp Milliju z katerim se še ne poznava. Vidim, da imaš čudovite slike iz Avstralije in tudi minijev. Te obrobe so izdelek Gregorja Pirca mehanika in velikega mini entuzijasta in so bile narejene v majhni seriji in jih lahko vidiš le na nekaj slovenskih minijih.

Miha - že dolgo se nismo videli, obljubim pa da se bom udeležil Podutika, kjer je uspešno tekmoval tudi tvoj oče. Definitivno pa mi poišči DVD, se ti v kratkem javim pa se dobiva.
Modri 1300 pa sem dal v občasno vožnjo prijatelju Janko tu, kjer je tudi garažiran.

Gregor - hvala za vzpodbudo, definitivno sledijo opisi poti na Sicilijo, Krf in ostalega s slikami, ko bo čas dopuščal.

Lp, Tomaž
I FEEL SloMiNi

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 0 gostov