z Minijem v Mongolijo

potopisi, podvigi,.....
Uporabniški avatar
busa
spremljevalec
Model: innocenti
Motor: hayabusa

Re: z Minijem v Mongolijo

Odgovor Napisal/-a busa » 06 Sep 2010, 17:31

bravo, bravo...
Kako pa pridejo nazaj?
RWD FUN

Uporabniški avatar
gregor.tm
Administrator Moderator
Model: traveller
Motor: 850, 1275 + turbo
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a gregor.tm » 06 Sep 2010, 20:53

busa napisal/-a:bravo, bravo...
Kako pa pridejo nazaj?
ja, z minijem ;-)
če ga bo še kaj sploh ostalo.

sicer se nemalokrat zgodi da tekmovalci pustijo svoja vozila kar na cilju, ker več niso uporabna. tako je bilo z lanskoletnim mini udeležencem.
Mini loves me

Uporabniški avatar
gregor.tm
Administrator Moderator
Model: traveller
Motor: 850, 1275 + turbo
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a gregor.tm » 23 Sep 2010, 08:58

še malo novic iz poti nazaj. komunikacijo redno vzdržujemo preko sms in mailov.
pot nazaj se je odvijala hitro. skozi rusijo so se vozili po cestah in pravijo, da je bilo pravo olajšanje v primerjavi z mongolskimi brezpotji. vozili so tudi po 20ur dnevno. med tem časom je član posadke moral ekipo zapustiti, saj je v ponedeljek že imel prvi dan službe.
neprijetnost se je zgodila v rusiji, ko so jih pokradli, tako, da so me pred dnevi klicali iz Litve kjer jim je prepihalo tesnilo glave. žal zaradi kraje niso imeli niti orodja več... takoj, po njihovem klicu sem s pomočjo srbskega, mađarskega kluba prišel do kar nekaj številk mini ljubiteljev v Litvi, ki pa žal v večini niso delovale. nato sem napisal kar nekaj mailov in dobil odziv. našli so jih, ko so že kar nekaj časa vozili s prepihanim tesnilom. pre dvema dnevoma so mi poslali sms, da so dobili pomoč.
danes zjutraj pa sms s slabo in dobro novico. slaba, da je nastradal blok motorja itd..... dobra novica, da so našli kamionski prevoz za minija do Anglije, sami pa bodo jutri šli domov z letalom.
po eni strani škoda, saj smo bili dogovorjeni, da se jutri srečamo na češkem, kjer se odvija eno najboljših mini srečanj!
Mini loves me

Miha
spremljevalec
Model: 1000
Motor: 998
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Miha » 23 Sep 2010, 12:17

Vse čestitke tebi, Gregor,
sem prepričan, da znajo vsi trije ceniti tvojo pomoč doma pri tebi in sedaj na daljavo!!!

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost