mini klubi v avstriji

Splošno o miniju
Odgovori
Uporabniški avatar
gregor.tm
Administrator Moderator
Model: traveller
Motor: 850, 1275 + turbo
Kraj: Maribor

mini klubi v avstriji

Odgovor Napisal/-a gregor.tm » 12 Jul 2010, 11:46

zanimiv podatek, da v sosednji avstriji imajo preko 20 mini klubov.
več za orijentacijo najdete na spodnji strani.

http://www.mini.or.at/allgemein/miniclubs.htm

PS: ta vikend sem na srečanju minijev na mađarskem naletel na interes avstrijcev glede slovenskega mini srečanja. žal imajo tudi oni prvi vikend v septembru. je padel predlog, da vpišemo vsa naša dogajanja v njihov kolendar in se uskladimo za bodoča srečanja. izkazali so močan interes prihoda v slovenijo in obljubil sem, da navežemo še več stikov.
sicer so avstrijci vedno prisotni na mini srečanjih in to v zavidljivih številkah.
Mini loves me

Miha
spremljevalec
Model: 1000
Motor: 998
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: mini klubi v avstriji

Odgovor Napisal/-a Miha » 12 Jul 2010, 17:02

gregor.tm napisal/-a:zanimiv podatek, da v sosednji avstriji imajo preko 20 mini klubov.
več za orijentacijo najdete na spodnji strani.

http://www.mini.or.at/allgemein/miniclubs.htm

PS: ta vikend sem na srečanju minijev na mađarskem naletel na interes avstrijcev glede slovenskega mini srečanja. žal imajo tudi oni prvi vikend v septembru. je padel predlog, da vpišemo vsa naša dogajanja v njihov kolendar in se uskladimo za bodoča srečanja. izkazali so močan interes prihoda v slovenijo in obljubil sem, da navežemo še več stikov.
sicer so avstrijci vedno prisotni na mini srečanjih in to v zavidljivih številkah.
Bravo Gregor za navezavo.
predlagana izvedba pa ponuja razmislek. Namreč, na ustanovnem zboru smo izvolili osebe (ne spomnim se imen) za povezavo našega društva z drugimi, tudi tujino. Iz tega sledi potreba po javni objavi, tudi v angleščini naših dejavnosti, ki so odprte za druge, tudi za tuja društva minijev. Gregorjeva tokratna informacija dokazuje pravilnost odločite na ustanovnem zboru.
Zato ponovno dajem v razmislek, ali smo sposobni ustvariti take informacije, najbolje na spletu. Če pa sledimo avstrijskemu predlogu se sami degradiramo v nižjo organizacjsko stopnjo (podevropsko).

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost