MINI RAZSTAVA ob 50. obletnici v SLO!!!!!

Splošno o miniju
Odgovori
Uporabniški avatar
gregor.tm
Administrator Moderator
Model: traveller
Motor: 850, 1275 + turbo
Kraj: Maribor

MINI RAZSTAVA ob 50. obletnici v SLO!!!!!

Odgovor Napisal/-a gregor.tm » 16 Jun 2009, 11:16

v zahvalo domačiji Rus bomo imeli v Sloveniji prvo razstavo povezano na temo Mini in 50. obletnica minija!!!
pričetek razstave bo to soboto 20.6.2009
na dan otvoritve se bo zbralo kar nekaj starodobnih vozil, ki bo imelo štart pred omenjeno gostilno.

zahvale grejo našemu članu foruma pod imenom Miha.
razstavljeni bo vse povezano na temo mini. od mene gre ženina zbirka cca. 80tih modelčkov minija, motor, menjalnik, prospekti, ukrasne stvari..... in exsotične stvari od Uroša, ki bodo zapolnile vse tisto, kar naše zbirke ne premorejo.

če ima kdo še kakšno idejo, predlog ali exponat za razstavo, bomo zelo veseli!

vabljeni ljubitelji in lastniki minijev to soboto, da se srečamo in damo naš vozni park na ogled, ter sami sodelujemo pri otvoritvi razstave.

več o lokaciji in gostitelju razstave na:

http://www.domacija-rus.si/index.php?path=home

PS: lahko morda kdo posodi svojega minija, da bo takrat stal pred domačijo. čez noč zagotovljena varna garaža.
Mini loves me

Uporabniški avatar
gregor.tm
Administrator Moderator

Re: MINI RAZSTAVA ob 50. obletnici v SLO!!!!!

Odgovor Napisal/-a gregor.tm » 19 Jun 2009, 12:54

KAJ NI NIHČE ZAINTERESIRAN DA OBIŠČE RAZSTAVO?
danes bo postavitev. jutri otvoritev.

od vas se ne zahteva nič.... komentarji, predlogi, razstavne stvari pa zelo dobrodošle....

upam, da ne ostanem brez nadaljnje motivacije za tovrstna dogajanja, če že med nami ljubitelji ni podpore oz. želje po tem.

npr. mađari so že pred 10.timi leti v budimpešti v glavnem muzeju ob 40. obletnici naredili prijetno razstavo..... mi pa jih še po 10tih letih ne moremo ujeti.
Mini loves me

Miha
spremljevalec
Model: 1000
Motor: 998
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Miha » 20 Jun 2009, 08:15

Razstava je postavjena, upam, da bo imel Gregor kmalu dovolj časa, da naloži slike. Sicer pa: gostiščen Rus ni daleč od Ljubljane in si oglejte še marsikaj drugega: od Janšene (mislim Antona) strokovne knjige o vzgoji čebel, do poročne sobe v (če se ne motim) repliki rokokoja.

Uporabniški avatar
gregor.tm
Administrator Moderator

Odgovor Napisal/-a gregor.tm » 21 Jun 2009, 21:37

ja, Miha nam je bil v podporo pri postavitvi in pisanju komentarjev pri nekaterih razstavljenih kosih.
razstava je po novem skoncentrirana v enem prostoru. ni več v treh prostorih in zgleda veliko boljše.
hvala tudi Urošu, ki je prinesel kar nekaj prekrasnih stvari, seveda tudi pomagal pri postavitvi, ki je trajala do 23h.

seveda to je razstavica, ne pričakovat da je to na muzejskem nivoju.... vseeno pa je samo domačija in zgradba simpatičen kraj, sploh pa do se spomnili in nas na Mihatovo pobudo povabili, da razstavimo nekaj na temo 50. obletnice minija.

v soboto, 21.6. bo ob 10h štart starodobnih vozil in vsak udeleženec z minijem dobi gratis golaš, pijačo itd. vabljeni vsi!

toke pa pridejo čez kakšen dan.
Mini loves me

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost