Predstavi se

Predstavite se, da vemo kdo ste :)
Odgovori
Martini6
novinec
Letnik: 1949

Predstavi se

Odgovor Napisal/-a Martini6 » 09 Okt 2010, 14:27

Sem nov na forumu,ime mi je Darko,sem iz Lj,med drugim vozim Lancio Delto integrale Evo 1,sem pa v preteklosti imel več Minijev in sem se zatrdno odločil,da eden pride ponovno k hiši.Našel sem mapo v kateri so računi od kupljenih (us$+dinarji in prav posrečena navodila o vzdrževanju).Trenutno imam izredno lepo karoserijo,ki se ji prednji del v celoti dvigne naprej,oba mostova(speskana ojačana in pobarvana,original sedeže,dve garnituri vseh šip,zadnje luči)manjka pa mi vse ostalo vključno z motorjem,zato prosim forumaše za kakršnekoli informacije in pomoč.Hvala

Miha
spremljevalec
Model: 1000
Motor: 998
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: Predstavi se

Odgovor Napisal/-a Miha » 09 Okt 2010, 19:27

Pozdravljen Darko, vidi se, da ljubezen do minijev ne zastara...
Prepričan sem, da se bo med člani fouma našlo, kar ti manjka.

Uporabniški avatar
gregor.tm
Administrator Moderator
Model: traveller
Motor: 850, 1275 + turbo
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a gregor.tm » 09 Okt 2010, 20:15

dobrodošel Darko!
tvoja Lancia je tudi zavidliv avto. prilepi kakšno fotko polek fotk minija, ki ga imaš v projektu.
verjamem, da boš tu našel nekaj pomoči glede delov. glede na to da imaš flip front predvidevam, da ne boš zadovoljen z 998 ali std motorjem?
povej kaj več kaj potrebuješ in seveda veseli bomo še predstavitve projekta.
Mini loves me

Martini6
novinec
Letnik: 1949

Odgovor Napisal/-a Martini6 » 10 Okt 2010, 11:29

Hvala fantje za izrečene vzpodbude.Trenutno pripravljam nov projekt v zvezi Lancie(nabavil komplet motor 16 v)in sicer frizura le tega z deli od Protoxida(dele v celoti nabavil razen nekaj malenkosti)in ko si opomorem (finančno),pride na vrsto mini.Pripravil pa bom nekaj slikic in jih prilepil,da se vidi kako izgleda Mini.Vsekakor pa sam motor in ostalo imam namen vgraditi nekaj posebnega,pri čemer upam na pomoč od Uroša iz Kašlja.SEbom pa potrudil,da bo MIni vsaj vizualno izgledal čimbolj originalen.LP

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost