Pozdrav iz okolice Žalca

Predstavite se, da vemo kdo ste :)
Odgovori
tur3k
spremljevalec
Letnik: 0

Pozdrav iz okolice Žalca

Odgovor Napisal/-a tur3k » 21 Jul 2014, 22:18

Pozdravljeni!

Moje ime je Tilen (z nekaterimi sem se že spoznal letos na sestanku v Celju) in sem nov na forumu in v svetu minijev! Sicer sem si že od nekdaj želel starodobnika, ampak nikoli nisem nobenega imel! Dolga leta razmišljal, kaj bom nekoč kupil in prebiral po avto.net, ter cedil sline ;). No, letos pa sem kar naenkrat sklenil, da dokler ne bom kupil, nič ne bom imel... ko pa bo enkrat v garaži, pa kar tako ne bo šel od hiše :D. In čeprav se moja Petra ni takoj strinjala z odločitvijo, da gredo prihranki (oziroma zadnji €) v takšno naložbo, sem jo po nekaj pogovorih le uspel prepričati v nakup. In tako sem letos kupil svojega prvega starodobnika in sicer MINIJA :dance: letnik 1985, 1300ccm. Sedaj pa smo nad njim navdušeni prav vsi (imama sicer še dva otroka, ki ponoči sanjata minija in se z njim zapeljeta raje kot z katerikolim drugim avtomobilom).

No, drugače pa kar se tiče same mehanike, pa ne vem prav veliko stvari, se pa učim sproti in kar se da poizkušam popraviti sam! Sem zelo praktičen, tako da mi stari gredo hitro od rok in toliko trmast da stvar zmeraj do perfeksije izpeljem do konca. Kaj več o samem miniju in dosedanjem delu na njemu pa bom napisal v drugi temi, saj ta ni namenjena temu!

PS škoda da nisem vedel za zbor v Portorožu! Bi se ga z veseljem udeležili vsi štirje! Se pa, če ne prej, 100% vidimo septembra na Mini Meehingu 2014. Pa tudi konec avgusta na Vranskem...

En velik Mini pozrav vsem! :D

Uporabniški avatar
igorgrm
spremljevalec
Letnik: 1965

Re: Pozdrav iz okolice Žalca

Odgovor Napisal/-a igorgrm » 24 Jul 2014, 20:38

Pozdravljen Tilen v svetu minijev.
Kot vidim si z mojih koncev tako ,da se lahko oglasiš na kakšno pijačo v Kasaze in bova katero rekla o najinih minijih.
Te pozdravljam pa se vidimo.Prilepi kako fotko ,da te lažje najdem.

tur3k
spremljevalec
Letnik: 0

Odgovor Napisal/-a tur3k » 28 Jul 2014, 23:44

Super! sva si zelo blizu! Ce se ne motim, imas ti verjetno modrega minija in žalski grb na registerski?! Seže nekaj časa sprašujem od kod prihaja ta mini?? Več na ZS! LP, Tilen

Uporabniški avatar
gregor.tm
Administrator Moderator
Model: traveller
Motor: 850, 1275 + turbo
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a gregor.tm » 18 Avg 2014, 23:03

pozdravljen Tilen,
hvala, da si se oglasil na forumu in upam, da nas bo forum povezoval še v naprej.
pa obilo užitkov z minijem!
Mini loves me

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost