Spet bi bil mlad

Predstavite se, da vemo kdo ste :)
Odgovori
lado49
spremljevalec
Letnik: 1949

Spet bi bil mlad

Odgovor Napisal/-a lado49 » 06 Apr 2014, 20:43

Pozdravljeni ljubitelji "starih" minijev. Sem Lado iz Lj.-Polja in ljubitelj minijev še iz začetkov njihovega prihoda na našo sceno v letu 1968, ko jih je bilo komaj za vzorec. Bil sem lastnik večih minijev od 850, 1000, cooperja 1000, cooperja S, clubman 1300 in seveda močnejših Austinov. Sedaj na stara leta pa me spet drži, da bi si nabavil enega za gušt in spomin na mlada leta, saj še nisem pozabil dela na servisu Austin na Vodovodni v Lj.

inno
spremljevalec
Model: innocenti 1001
Motor: 998
Letnik: 1975
Kraj: Kamnik

Re: Spet bi bil mlad

Odgovor Napisal/-a inno » 12 Apr 2014, 09:27

Pozdravljen Lado . Lepo da je med nami stara šola mini scene. Želim vam ,da čimprej postanete zopet lastnik minija , da bo duša nahranjena .

Uporabniški avatar
big healey
spremljevalec

Odgovor Napisal/-a big healey » 13 Apr 2014, 10:34

Lado,ljubezen do teh avtomobilov, če je iskrena, nikoli ne zamre, zato me vaša želja ne preseneča. Želim vam, da si jo čim prej uresničite. Res da je dandanes vse težje najti "pravega" minija, a verjamem, da če je želja, da se bo tudi to uredilo. Srečno in upam, da se kmalu kje srečava ! :clap:

Uporabniški avatar
gregor.tm
Administrator Moderator
Model: traveller
Motor: 850, 1275 + turbo
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a gregor.tm » 15 Apr 2014, 12:42

lepo pozdravljeni Lado!

vedno pravim, da je mini kot virus. enkrat ko ga imaš, ne gre več ven. nikoli ne veš kdaj ponovno oživi. Zato vam želim, da ponovno postanete lastnik minija, saj za minija ni nikoli prepozno. Mini nas vedno pomladi, vrne v neke druge čase, ostalim, ki pa minija vidijo na cesti prinese prav prijeten nasmeh in pogled. zgleda, kot da bi mini v tem hitrem tempu življenja ljudem prižigal iskrico radosti, veselja, lepote itd.

hvala, da ste se oglasili in upam, da nam boste še kaj več povedali kako je bilo z miniji pri nas nekoč.
vabljeni tudi na kakšno mini srečanje ali mini dogodek!
Mini loves me

lado49
spremljevalec

Odgovor Napisal/-a lado49 » 15 Apr 2014, 18:48

Fantje ne me vikat,čeprav sem že med senjorji. Občudujem tele vaše projekte obnov minijev, ki mi že mejijo na saj ni res, da se da zadevo poštimat u nulo, ker v mojih časih to ni bil problem, ker je bilo robe dovolj. Tudi na vaše srečanje bom prišel, da še v naravi vidim vaše lepotce in kakšno rečemo o starih časih.

Uporabniški avatar
gregor.tm
Administrator Moderator
Model: traveller
Motor: 850, 1275 + turbo
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a gregor.tm » 15 Apr 2014, 19:31

vikanje je samo izraz spoštovanja, tako da s tem nimamo probleme. je pa res da v mini druščini vsi kmalu pridemo na TI.
torej se kmalu kaj vidimo in spoznamo.
do takrat pa bomo veseli vašega- tvojega obiska na našem mini forumu. veseli bomo vsakega komentarja, še najbolj pa če izbrskate kakšno staro fotko. na srbskem in hrvaškem forumu so že dolgo tega nazaj naredili posebno rubriko s starimi fotkami, razglednicami, slikami iz njihovih krajev kjer so gor miniji iz naše takratne YU.
Mini loves me

lado49
spremljevalec

Odgovor Napisal/-a lado49 » 15 Apr 2014, 19:59

Gregor, glede slik minijev iz sedemdesetih let, se bom pozanimal pri Milavec Janezu, ki je bil takrat virtuoz za volanom minija na relijih in dirkah, če se mu še kje kaj "valja", pa tudi sam bom prebrskal moj arhiv.

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gosta