Mini primorc

Predstavite se, da vemo kdo ste :)
Odgovori
Giovanni
novinec
Letnik: 0

Mini primorc

Odgovor Napisal/-a Giovanni » 22 Nov 2013, 00:53

Pozdrav s primorske!

vedno bolj postajam navdušen nad minijem in idejo da bi ga imel, zato se obračam na strokovnjake - vas, ker potrebujem mnenje o tem miniju:
http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=746 ... ini%201000

Navdušen sem nad tem, da bi bilo potrebno še kar nekaj narediti na njem, pa tudi cenovno je zame sprejemljivo.... zato me seda zanima, na kaj vse moram biti pozoren pri nakupu, da mi ne bo potrebno kasneje kupiti še enega, da bom enega sestavil. Če kdo pozna omenjeni mini, ga prosim za komentar.

Hvala, lp

Uporabniški avatar
gregor.tm
Administrator Moderator
Model: traveller
Motor: 850, 1275 + turbo
Kraj: Maribor

Re: Mini primorc

Odgovor Napisal/-a gregor.tm » 22 Nov 2013, 11:06

pozdravljen Giovanni! :hand:
dobrodošel na forumu in upam, da boš kmalu prišel do svojega minija.
slike minija na tvoji povezavi žal niso dovolj dobre, da bi se dalo kaj več komentirati. potrebno je videti v kakšnem stanju karoserija, če deluje motor, v kakšnem stanju je notranjost itd.
vsekakor je ta mini projekt. v nakup se spusti le, če te veseli obnova, "šraufanje" in imaš možnosti za to.
deli od minija niso dragi, pravzaprav zelo ugodni v primerjavi z ostalimi starodobniki. vendar, če moraš kupiti dele za četrino minija, potem lahko to hitro nanese kupček denarja. :doh:
svetujem ti, da si ga najprej ogledaš. če te bo potem kaj več zaimalo, pa se kar oglasi.
Mini loves me

puma79
spremljevalec
Model: inocennto
Motor: 1275
Letnik: 1968
Kraj: Strunjan-Portorož

Re: Mini primorc

Odgovor Napisal/-a puma79 » 23 Nov 2013, 03:33

Se bom pozanimaw ce je ta minijew lastnik iz pportoroza....
Ce je on daw oglas gor bom v kratkem izvedu.....ce je on ga prodaja ki ma se 3doma....
In baje da je v dobrem stanju.... Je pod streho-vsaj biw je

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost