živjo vsem

Predstavite se, da vemo kdo ste :)
Odgovori
minibar
spremljevalec
Model: morris
Motor: 998
Kraj: rakek

živjo vsem

Odgovor Napisal/-a minibar » 01 Maj 2009, 22:36

Lepo pozdravljeni! Pohvale ustvarjalcem tega foruma, da nam ni treba res vsega po tujih straneh iskat ampak se lahko ogromno koristnih informacij najde tudi v domačih logih ;) ! Sem Miran, ki sicer uradno nima svojega minija, si ga pa nekako lastim od moje punce :D! Kupila sva ga lansko leto jeseni, kot ˝drugi˝ avto in je na željo moje Barbare obvezno moral biti Mini! Kupila sva ga od Markota, ki ga je pripeljal iz Anglije, gre pa za mini 1000 letnik 1980! Februarja sem se lotil kompletne prenove, saj je bilo že v osnovi kar nekaj stvari za zrihtat! Toliko za enkrat! Tu je še nekaj slikc;

Tak je bil ko smo ga pripeljali domov
Slika

Še ena
Slika

Takšen pa je trenutno
Slika

Lp, Miran

Uporabniški avatar
Mitja
spremljevalec

Re: živjo vsem

Odgovor Napisal/-a Mitja » 02 Maj 2009, 09:38

dobrodošel med nami !!! :text-welcomewave:
lep mini! Upam da ga čimprej spravita na cesto
Upam da nam potek obnove podrobneje predstaviš med projekti
in pa seveda čim več slikic :D
Slika

Uporabniški avatar
Setesh
Administrator
Model: hmm
Motor: 998 A+ kmalu K1200RS
Letnik: 0
Kraj: 45°43'13,55'' 14°44'37.34''
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Setesh » 02 Maj 2009, 12:15

:text-welcomewave: Dobrodošel med nami! Če boš potreboval kakšno pomoč nas kar vprašaj, bomo staknili glave skupaj in našli rešitev!
Slika

minibar
spremljevalec

Odgovor Napisal/-a minibar » 02 Maj 2009, 14:52

Hvala za dobrodošlico! Se bom potrudil in skušal čimbolj sprotno dokumentirat napredek pri obnovi! Je pa res da je toliko dela da se mi včasih niti ne da oz. pozabim slikati! Več bom objavil pod projekti! Sedaj pa moram nazaj v garažo! Pa hvala lepa za ponujeno pomoč! Bo prišla še kako prav, saj že kar nekaj časa tuhtam da bi izdelal turbo minija! Za enkrat sicer z 1000 kubičnim motorjem potem pa sčasoma...! Glede na to da ste sami mojstri tu se splača izkoristiti vaše znanje na tem področju! Tu je še en link ( http://www.turbo-mini.com/62147.html ) glede predelave turbo minija 998 pa mi povejte če je res to tako enostavno ali je samo videti tako! Še enkrat hvala in smo na vezi!

Uporabniški avatar
Setesh
Administrator
Model: hmm
Motor: 998 A+ kmalu K1200RS
Letnik: 0
Kraj: 45°43'13,55'' 14°44'37.34''
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Setesh » 02 Maj 2009, 15:10

Mislim, da ti bo tale link bolj pomagal, imajo celo sekcijo namenjeno za 998 turbo motorje.
Slika

minibar
spremljevalec

Odgovor Napisal/-a minibar » 03 Maj 2009, 14:31

Hvala lepa! Koristna stvar ;)!

Uporabniški avatar
gregor.tm
Administrator Moderator
Model: traveller
Motor: 850, 1275 + turbo
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a gregor.tm » 03 Maj 2009, 23:11

dobrodošel Miran, Barbara in vajin mini ;)

:text-welcomewave: :text-welcomewave: :text-welcomewave: :text-welcomewave:

lepo je videti in spoznati nove mini intuzijaste na slovenskih tleh in hvala za vajino javljanje na forumu.
obilo sreče pri obnovi in veselilo nas bo, če bo poročanje še naprej podkrepljeno z fotografijami.

kar se tiče turbo motorja.... res je enostavno, vendar, če hočeš dobro oddelati je to kar zahteven poseg. turbo philova stran, ki jo navajaš je dobra za osnovne informacije. poznam ga že od leta 99 in sva v stikih (celo ena moja zadeva je na njegovi strani)..... še več info boš dobil na www.turbominis.co.uk na tej strani je tudi on aktiven in je trenutno vodilna stran kar se tiče resnega turbo tuninga A motorjev. ko te bo branje potegnilo, se boš nalezel virusa in zdravilo ne obstaja. jaz visim na turbo strani od prvega dneva nastanka.... redno vsak dan.
Mini loves me

minibar
spremljevalec

Odgovor Napisal/-a minibar » 04 Maj 2009, 14:29

Super! Hvala za dobrodošlico, lepe želje in seveda koristne napotke!

Lp

Uporabniški avatar
FELTNA
novinec
Letnik: 1980
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a FELTNA » 24 Maj 2009, 14:12

Živjo vsem skupaj tudi z moje strani!!!
Ker nisem dobila dovoljenja od mirana, da bi še sama dodala kak post pod njegovim imenom, sem se morala prijavit, sicer sem kot ponosna lastnica minija ugotovila, da je to že skoraj moja dolžnost...
Ko bo mali lepotec končan, bo to najin 2gi "otrok"... privi najprej ni bil ravno navdušen nad novim članom, vendar se je ohladil in sta postala prijatelja!! Za vse, ki ne veste kaj mislim...
Slika
Slika

Uporabniški avatar
gregor.tm
Administrator Moderator
Model: traveller
Motor: 850, 1275 + turbo
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a gregor.tm » 25 Maj 2009, 08:56

:text-welcomewave: :text-welcomewave: :text-welcomewave:
dobrodošla feltna! mislim, da "kužek" samo sramežljivo skriva svoje navdušenje ;-) mislim, da komaj čaka da ga popeljete na okrog, saj definitivno paše v miniju!
Mini loves me

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost