miniforum.si MAJICE!!!

Odgovori
Uporabniški avatar
MarkoSnoj
Član MKS
Kraj: Celje

Re: miniforum.si MAJICE!!!

Odgovor Napisal/-a MarkoSnoj » 28 Apr 2010, 11:44

Pozdravljeni!

Ekipa za majice v sestavi: Barbara, Tomaž in moja malenkost NI :naughty: pozabila na majice, tako da še enkrat pozivam vse interesente, da še enkrat preverijo količine, katere so naročili oz. bolje povedano - bi imeli ;)

Zadnje stanje izgleda nekako takole:

Zp.št.--------Ime:---------Priimek:----------S majica-----M majica-----L majica-----XL majica-----XXL majica
1.--------Gregor.tm-----------------------------1--------------2--------------X--------------X--------------X
2.--------Setesh ---------------------------------X--------------2--------------X--------------X--------------2
3.--------Dejan=leyland-------------------------X--------------X--------------2--------------X--------------X
4.--------Denis-------------Čeh------------------X--------------2--------------2--------------X--------------X
5.--------miLLi-----------------------------------X--------------1--------------1--------------X--------------X
6.--------Mitja ----------------------------------X--------------X--------------X--------------X--------------2
7.--------Uroš------------------------------------X--------------X--------------1--------------X--------------X
8.--------Ana-------------------------------------X--------------2--------------X--------------X--------------X
9.--------Barbara--------------------------------1--------------X--------------1--------------X--------------X
10.-------busa-----------------------------------1--------------1--------------x--------------X--------------X
11.-------Boštjan--------------------------------X--------------1--------------X--------------X--------------X
12.-------daMIaNI-------------------------------X--------------X--------------X--------------2--------------X
13.-------Toni-----------------------------------X--------------1--------------X--------------X--------------1
14. ------Minibar------------------------------- X--------------1--------------1--------------X--------------X
15.-------MIK 1977----------------------------- X--------------X--------------2--------------X--------------X
16.-------Drago--------------------------------- 1--------------1--------------1--------------1--------------X
17.-------Dejan in Irena------------------------1--------------1--------------1--------------X--------------X
17.-------Tjasa in Peter------------------------1--------------x--------------1--------------X--------------X
18.-------Žiga -----------------------------------X--------------X--------------1--------------X--------------X
19.-------MrMini---------------------------------1--------------1--------------X--------------X--------------X
20.-------MiniGrega-----------------------------x--------------x--------------X--------------1--------------X
____________________________________________________________________________________
------------------------------------------Skupaj:7--------------15-------------14--------------3--------------5
.....Suma total:44

Pa en lep, pred-prvomajski pozdrav!

P.S.: Da ne bote čez prvi maj pojedli preveč čevapčičev in vas bi zato preveč tiščalo, naj vas spomnim, da se bliža Balkanska minijada, kjer bo sigurno poskrbljeno za prave 'ČEVAPE SA ROŠTILJA' :dance:
Računalnik me je enkrat premagal v šahu, toda v kick boxingu pa mi ni bil kos.

Slika

Uporabniški avatar
MarkoSnoj
Član MKS

Odgovor Napisal/-a MarkoSnoj » 29 Apr 2010, 22:05

Pozdravljeni še enkrat!

Testni print majic je že uspel in po zagotovilih Tomaža je tisk zelo kvaliteten.

Kar pa se tiče samega naročila majic je sedaj tako, da se zgoraj navedeni čimprej zjasnite in napišite pri svojem imenu pri vsaki velikosti ali gre za žensko (Ž) ali moško (M) majico (imata različen kroj) in ali želite da je majica navadna (cena 6€), ali pa polo (cena 10€), torej primer za naju, za Dragom bi recimo bil:
Zp.št.--------Ime:---------Priimek:----------S majica-----M majica-----L majica-----XL majica-----XXL majica
16.-------Drago--------------------------------- 1--------------1--------------1--------------1--------------X

1 x S, ženska, navadna
1 x M, moška, polo
1 x L, moška, polo
1 x XL, moška, navadna

Sum total: 2 x 6 + 2 x 10 = 32 €
Pomembno:

XXL velikosti ni, tako da tisti, kateri ste želeli to majico popravite z XL oz. ustrezno manjšo

:naughty: ZADNJI ROK ZA PREDNAROČILO MAJIC PO TEJ, ZARES UGODNI CENI JE - SREDA, 5. 5. 2010 DO 23:59:59 :naughty:
:naughty: !!! CENA ZA NAVADNO IN POLO MAJICO VELJATA LE OB PREDNAROČILU !!! :naughty:

Skupen znesek za posameznega naročnika nakažite na že znani TRR Mini kluba Slovenija - kjer je najbolje da kot slikc / opis navedete Majice - <ime naročnika> (npr. 'Majice - Gregor.tm')
PODATKI ZA NAKAZILO:

Klub ljubiteljev vozil Mini Slovenija
Sr. Gameljne 25
1211 Lj-Šmartno

TRR: 33000-0003625366 pri Hypo Alpe-Adria-Bank d.d
In seveda vas vse verjetno zanima, kaj je nastalo v teh tednih, kaj bomo ponosno nosili na IMM-u 2010 .. ?

Voila:

Slika

LP!

Slika

cizman
novinec

Odgovor Napisal/-a cizman » 02 Maj 2010, 23:24

11.-------Boštjan--------------------------------1--------------1--------------X--------------X--------------X

1 x S, ženska, navadna
1 x M, moška, navadna

Uporabniški avatar
miLLi
spremljevalec
Model: Innocenti
Motor: 1275
Letnik: 0
Kraj: Novu mestu

Odgovor Napisal/-a miLLi » 04 Maj 2010, 09:35

5.--------miLLi-----------------------------------X--------------1--------------1--------------X--------------X

1 x M, moška, polo
1 x L, moška, polo

Uporabniški avatar
MarkoSnoj
Član MKS

Odgovor Napisal/-a MarkoSnoj » 04 Maj 2010, 17:07

16.-------Drago--------------------------------- 2--------------2--------------2--------------X--------------X

1 x S, ženska, navadna
1 x S, ženska, polo
1 x M, moška, navadna
1 x M, moška, polo
1 x L, moška, navadna
1 x L, moška, polo

Sum total: 3 x 6€ + 3 x 10€ = 48 €

Slika

Uporabniški avatar
MarkoSnoj
Član MKS

Odgovor Napisal/-a MarkoSnoj » 05 Maj 2010, 09:00

Pozdravljeni!

Ja, spet (težim) jaz :techie-typing:

Ekipa za majice ponovno poziva, da se odzovete in pravočasno javite ter napišete kakšno količino, velikost, kroj (M/Ž) želite. Prav tako ne pozabite na ustrezno nakazilo :twocents-mytwocents: na TRR kluba, saj majice pač ne morejo biti zastonj.

Preko e-pošte kroži seznam, narejen v Excelu, katerega je sestavila Ana Pintarič :clap: - preverite ali ste v njem in ali je vse OK. Kdor seznama ni dobil, lahko zaprosi za njega na naslov a_pintaric@yahoo.com

Prav tako bomo preverili količine pri tistih, ki ste jih oddali preko foruma in mogoče niste napisani v Excel tabeli, čeprav je zelo zaželjeno da to postorite sami. :pray:

No, pa LP do naslednjič!

Slika

WEBER 1380
spremljevalec
Model: MINI
Motor: 1380
Letnik: 1972

Odgovor Napisal/-a WEBER 1380 » 06 Maj 2010, 18:30

Marko super ti to rihtaš! Te moram pohvaliti :clap:

Tukaj vidim, da jih je malo več zabeleženih za majice, v seznamu (exel) pa se niso glih še vsi vpisali... :snooty:

Malo slabša je odzivnost :naughty:

Tako kot si rekel, kdor ne plača majic, jih tudi po tej ceni ne bo dobil...

Tomaž bo jutri oddal končno število majic, tako da bomo na IMM-ju kot tudi na drugih srečanjih šik :dance: :dance:

Lp,

Ana
I FEEL SloMiNi

Uporabniški avatar
tomlc
Član MKS
Model: 850
Motor: 850
Letnik: 1976
Kraj: Kamnik
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a tomlc » 12 Dec 2010, 23:30

Ali se majice se da dobiti? prosim če me kontaktirate na 051/652-301 Tomaž
Nazadnje spremenil tomlc, dne 14 Dec 2010, 23:21, skupaj popravljeno 1 krat.

kikimoki
novinec

Odgovor Napisal/-a kikimoki » 14 Dec 2010, 23:01

Pozdrav

Če se bo dalo kakšno majico še dobiti, potem bi tudi jaz vzel dve [m/ž].

LP

Uporabniški avatar
glavan
Član MKS
Model: austin
Motor: R1, 1330

Odgovor Napisal/-a glavan » 04 Mar 2011, 20:42

kontaktiraj Black&White ali Weber1380
MINI HAS FEELINGS, TOO !

Odgovori

Kdo je na strani