MINI kostanjev piknik 2013

puma79
spremljevalec
Model: inocennto
Motor: 1275
Letnik: 1968
Kraj: Strunjan-Portorož

Re: MINI kostanjev piknik 2013

Odgovor Napisal/-a puma79 » 21 Nov 2013, 22:36

Skoda da nisem se ga mogu udelezit....lahko se kako sliko naloziste da vidimo kaj smo zamudili:)

Uporabniški avatar
gregor.tm
Administrator Moderator
Model: traveller
Motor: 850, 1275 + turbo
Kraj: Maribor

Re: MINI kostanjev piknik 2013

Odgovor Napisal/-a gregor.tm » 23 Nov 2013, 23:17

menim, da smo ujeli še zadnje lepo vreme za kostanjev piknik in skupinsko sončno vožnjo.

žal sem se z družino odpravil na piknik solo in za spremembo je šla pot skozi slovensko bistrico, slovenske konjice, žičko kartuzijo, preko hribov, gozdov, makadama in predvsem čudovite pokrajine.
Slika

smo bili zamudniki, vendar kljub vseemu še vedno pravočasno, da smo ujeli kosilo brez katerega pač ne gre. kljub moji izbirčnosti iz zahtevnosti pri hrani sem bil nadvse prijetno navdušen nad ponudbo!
Slika

žal iz travellerja še nismo uspeli pobrati nalepk iz zadnjega mini srečanja na Češkem.
Slika

miniji so bili sparkirani na čudoviti lokaciji za fotkanje.... žal nas je pogovor tako zanesel, da sem ponovno pozabil fotkati. sreča, da je za to vsaj malo poskrbela žena.
v veliko veselje je bilo videti na cesti belega minija z rdečo streho, ki se v popolnosti razlikuje od vseh ostalih minijev na slovenskem prostoru? po čem? no boste že videli in slišali na naslednjem srečanju. do takrat naj bo to skrito presenečenje.
ob enem tudi hvala za letečo testno vožnjo!
Slika

estetsko gledano pa ga ni čez klasiko.
tu je čudoviti MK2 innocenti minor!
Slika

kot sem že omenil.... pozabil sem fotkati in je moj prispevek bolj skromen.
na poti nazaj smo si ogledali še nekaj znamenitosti, med drugimi šli tudi mimo Slomškove rojstne hiše, kjer so si kot edinim obiskovalcem vzeli čas in nam razložili kar nekaj zanimivih podatkov o rojstvu in življenju Antona Marina Slomška:
Slika

prihod domov je bil pozen in za las smo ujeli sončni zahod:
Slika

še enkrat hvala organizatorju družini Snoj in Zvonetu!
Mini loves me

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost