Kdo pozna ta avto

vse kar ne veste o miniju
Odgovori
Pevci
novinec
Letnik: 0

Kdo pozna ta avto

Odgovor Napisal/-a Pevci » 22 Dec 2013, 00:46

Pozdravljeni. Sem nov na forumu, z razlogom ker si zelim svojo garazo zapolniti s cudovitim Minijem. :D Glede na to,da bo to moj prvi Mini bi vas prosil za pomoc ob nakupu.
Imam ogledan oglas in me zanima ce kdo avto pozna?? seveda boma pa hvalezen vsakega nasveta v zvezi nakupa "novega"minija. hvala ze v naprej :angelic-green: za odgovore in pomoc!! :angelic-green:

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=748 ... Moris%20GT

inno
spremljevalec
Model: innocenti 1001
Motor: 998
Letnik: 1975
Kraj: Kamnik

Re: Kdo pozna ta avto

Odgovor Napisal/-a inno » 22 Dec 2013, 20:50

Pozdravljen. Avta ne poznam . Mislim pa ,da je član foruma. Najboljše je ,da ga pogledaš v živo. Pri minijih je največji problem gniloba,kar pomeni precej dela, časa in pa tudi denarja. Karoserijski in mehanski deli so vsi dobavljivi in tudi cene so sprejemljive. Mislim celo ,da je mini najcenejši starodobnik za obnovo. Želim ti dober nakup. Dejstvo pa je ,da boš pri vsakem starodobniku moral kaj "pošraufat".
Nazadnje spremenil inno, dne 22 Dec 2013, 21:43, skupaj popravljeno 1 krat.

Uporabniški avatar
gregor.tm
Administrator Moderator
Model: traveller
Motor: 850, 1275 + turbo
Kraj: Maribor

Re: Kdo pozna ta avto

Odgovor Napisal/-a gregor.tm » 22 Dec 2013, 21:05

dobrodošel na forum!!! :dance:
ta rumeni mini je šel to leto z nami na srečanje v srbijo. kot je razvnidno je pot preživel brez težav.
to kar lahko rečem je, da ima 1275 motor, ki se prav posrečeno zavrti. je zelo odziven.
seveda se priporoča, da minija osebno vidiš in tako boš dobil realno sliko.
srečno pri nakupu in sporoči nam, če boš novi srečni lastnik.... pa ne pozabi ostati član foruma.
Mini loves me

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost