IMM 2012 - Madžarska

tjasa
Član MKS
Kraj: Ljubljana

Re: IMM 2012 - Madžarska

Odgovor Napisal/-a tjasa » 21 Maj 2012, 11:45

Dan.

Marko, pohvaljen za tako izčrpno poročilo, zelo si se potrudil! Hvala lepa!

Jaz in Peter greva z vami v četrtek, tako da se dobimo pri Gregorju...
Tisti ki sem vas jaz prijavila dobite voucher-je na mail, jih bom pa tudi jaz
imela s seboj, če ga slučajno kdo pozabi!
Še nekaj, Mitja Kump bo s seboj vzel žar, tako da sem mislila da vsak nekaj prinesemo s seboj,
vsaj toliko da bomo imeli za prvi dan, za naprej pa poiščemo lokalno trgovino in tam kupimo sestavine, ste za?

Muziko bomo tudi imeli, zahvaljujoč našemu DJ-ju :dance: :dance:
Kako je z štantom, oz. "streho"? Če ima kdo kakršnekoli zložljive stole ali kaj podobnega naj vzame, nam bo prav prišlo!
Kdo je zrihtal, ko smo bili v Nemčiji tiste gasilske klopi in mize? Se kdo spomni?

Če je še kaj takega prosim napišite!

Lp

tjasa
Član MKS
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a tjasa » 21 Maj 2012, 11:59

Aha pa še nekaj.
Tisti, ki greste na pot v petek se dobite pri Bojanu ( Žvau, Lobanja...) in Poloni ob 11.00, in odrinete
tam do ene 11.30 !
Nalov : Ižanska cesta 174 , se mi zdi da je dostim ta naslov že znan! :)

Lp

Uporabniški avatar
aboxdc
Moderator
Model: Classic MK3
Motor: A Series 998 cc Tran
Kraj: Ljutomer

Odgovor Napisal/-a aboxdc » 21 Maj 2012, 13:07

Hi, jaz grem v petek ob 17h iz ljutomera. Sicer se peljem po madžarski avtocesti. Matrica oz vinjeta stane 10 EUR za deset dni. Kupi se lahko v murski soboti na avtocesti.

Lp
I Love it when is it MINI, the Only Love that never leaves you alone...

Uporabniški avatar
MarkoSnoj
Član MKS
Kraj: Celje

Odgovor Napisal/-a MarkoSnoj » 21 Maj 2012, 13:49

tjasa napisal/-a:
... Še nekaj, Mitja Kump bo s seboj vzel žar, tako da sem mislila da vsak nekaj prinesemo s seboj

... Kako je z štantom, oz. "streho"? Če ima kdo kakršnekoli zložljive stole ali kaj podobnega naj vzame, nam bo prav prišlo!

... Kdo je zrihtal, ko smo bili v Nemčiji tiste gasilske klopi in mize? Se kdo spomni?
Na kratko, ostalo sledi:
  • ... glede pekovske in žar tehnike bo vzel nekaj s seboj tudi Denis (oz. mi poberemo pri njemu v četrtek) - koordinirajte se z njim kaj ima on in kako se lahko dopolnite glede opreme. Tu velja omeniti da sem po prebiranju IMM 2012 - FAQ-ja prebral tudi to, da odprt ogenj v sklopu prostora kampiranja kluba ni dovoljen (pomeni: drva, oglje) - takšen tip kurjenja je dovoljen le v za to namenjenih prostori oz. kaminih; lahko pa se kuri na plinski žar in te 'koharčke' za kavo ipd. Bombo za plin imamo in jo bo prinesel zraven family Snoj
  • ... v iskanju neke boljše strehe (napovedano ni najlešpe vreme) je šel v akcijo Marko Snoj in bo danes, če bo vse po sreči naložil gasilsko / vojaški šotor kar konkretnih dimenzij (da bomo lahko pod streho) - zahvala za brezplačno izposojo gre PGD Dolga Gora :clap:
  • ... :shock: ... no tu zdej ne vem ali gre za šalo ali se res ne ve - gasilske mize je zrihtal family Snoj oz. Drago ter PGD Ostrožno, letos žal teh miz ni na voljo, bodo pa druge, še boljše! :dance: Drago se je ponovno izkazal! :clap:
Glede kombi prevoza pa je tudi tokrat (poleg kombija ki sta ga ponudila Tjaša oz. Peter - obema vseeno hvala ;) ) prav tako gratis posodobil kombi v uporabo prijatelj od Dragota, g. Milan Petrak http://www.bg-avtomobili.si/

Išče se še - dobro bi bilo da se opremimo tudi z tem:

- prekonektor oz. priključni kabel za elektriko v kampu, katerega smo šli kupit na IMM 2010 (Nemčija)- rabi se da se lahko priklopimo na elektriko iz širših (kamp) vtičnic na te, navadne - NUJNO !!! Pri kom je to? Aleš, Busa?
- kakšne kabelske rolete (20m, ...) ne vemo koliko m bo od te, priključne postaje do našega placa. Midva z Dragotom imava sicer nekaj kablov, a vseeno verjetno ne dovolj
- reklamni oz. material od kluba (majice, nalepke, badge-i, ipd ...) - kar pač še imamo - mogoče za kakšno reklamo oz. kot prodaja preko 'tip-box-a' - nevem, zgolj ideja ...
- plastika za piti oz. jesti
- ...

Dober primer katere od idej ki je ne smemo pozabiti je dal Vladimir, na srbskem forumu:

http://forum.miniclubserbia.rs/index.ph ... l#msg28547

Poglejte in dopišite kaj lahko prispeva kdo ?

Hvala & LP!

Marko :geek:
Računalnik me je enkrat premagal v šahu, toda v kick boxingu pa mi ni bil kos.

Slika

Drejčka
spremljevalec
Letnik: 0

Odgovor Napisal/-a Drejčka » 21 Maj 2012, 20:40

Hej,

torej gremo iz Ljubljane trije miniji v četrtek? Oz. midva prideva z Gorenjske, Tomaž in Tjaša sta z Vodic in pa Peter in Tjaša - a se zmenimo in štartamo skupaj?

Če ja, treba določit kraj in uro odhoda.

Sicer pa bova midva prinesla naslednje:

- plastične krožnike
- plastične kozarce
- plastičen pribor
- papirne brisače
- sveče proti komarjem,
- stvari za pomivat posodo

Od pijače pa bom vzela s seboj Baileys, eno srbsko žganje, nekaj piva :) To je to, kar imam trenutno doma, seveda greva lahko še v nabavo, samo zment bi se blo fajn kaj kdo še prinese, enako za hrano...

Uporabniški avatar
glavan
Član MKS
Model: austin
Motor: R1, 1330

Odgovor Napisal/-a glavan » 22 Maj 2012, 10:23

Prosim da se javite vsi, ki se boste pridružili koloni, ki bo štartala iz domačije g. Žvau v petek ob 11.

1. Aleš + Barbara
2. Žvau + Polonca
3.
MINI HAS FEELINGS, TOO !

Uporabniški avatar
glavan
Član MKS
Model: austin
Motor: R1, 1330

Odgovor Napisal/-a glavan » 22 Maj 2012, 10:30

Prosim da se javite vsi, ki se boste pridružili koloni, ki bo štartala iz domačije g. Žvau v petek ob 11.

1. Aleš + Barbara
2. Žvau + Polonca
3. Jani Lovše
MINI HAS FEELINGS, TOO !

Uporabniški avatar
MarkoSnoj
Član MKS

Odgovor Napisal/-a MarkoSnoj » 22 Maj 2012, 22:40

Hojla minijaši! :geek: :techie-typing:

OK, kot sem obljubil že pred nekaj dnevi sem dolžan še informacijo glede ti. General Terms and Conditions for IMM 2012, torej nekako pravila ki smo jih (ja, sigurno smo jih) morali klikniti in se strinjati z njimi ko smo opravljali registracijo. Po prebranih 7 straneh je novega oz. nenapisanega bolj malo, a vseeno:
  1. Termin IMM-a 2012 oz. tudi odprtja kampa v te namene je od četrtka, 24. 5. do ponedeljka, 28. 5. 2012
  • Ime kampa je Füred Camping & Üdülőfalu - OK, priznam - tu sem si zlamal jezik :doh:
  • Glede cene nima smisla zgubljat preveč besed, kdor plača vstopnino na vratih prireditve je ta 90 € oz. 75€ za otroke od 3 do 14 leta starosti (kdor bi slučajno prišel kar tja, mislim da takšnih tako ni)
  • Glede namestitve v bungalovih oz. hotelu ni kaj dosti povedati, saj so tisti, ki so se odločili za bivanje v njih le-to morali prav čas napovedati. Hotel naj bi bil oddaljen od kampa le 300 m, tako da bo hoja verjetno pravo prevozno sredstvo
  • Kar se tiče con (Klasična, Mešana, Tiha - prevedeno) bomo verjetno usmerjeni kar tam, v Klasično, upam samo da se bo dalo zmenit da bomo imeli poleg placa tudi kombi z opremo ker drugače bo kriza ... :roll:
  • Glede domačih živali pa je žal tako, da pravila kampa ne dovoljujejo imeti s seboj 4 nožnih prijateljev, žal. Upam da ni nihče sedaj :(
  • Prav tako je zapisano da je potrebno upoštevati zdravo mejo pri glasnosti mašinerije - eno so motorji minijev, drugo pa muzika! No, čez dan po moje ne bo neke panike, zvečer pa bomo videli ... Glede na izkušnje izpred 2 let je bavarcem naš domači 'homp-pompn' (beri: kratke domače) :violin: :bow-yellow: izredno šel v uho, na koncu smo morali domu spravljati še okajene dame srednjih let ... :lol: :shock: :violence-shootself:
No, v glavnem še malo pa smo tam! Komaj čakam! :auto-layrubber:

Pa vi?

Lahko noč!

M

Slika

Uporabniški avatar
MarkoSnoj
Član MKS

Odgovor Napisal/-a MarkoSnoj » 23 Maj 2012, 09:06

Ahoj! :shifty:

Ker se ura do odhoda na letošnji IMM 2012 nezadržno približuje je :?: sigurno še glede vremena. Ker sam glede vremena po tujini zaupam najbolj strani http://www.accuweather.com sem naredil pregled in tukaj je - vremenska napoveda za vikend za Balatonfüred:

Slika

Torej, nekaj ploh obljublajo še za četrtek (dan našega prihoda) ter potem v ponedeljek, ko nas bo že večina odšla (v nedeljo).

Skratka, če bo tako kot je narisano bo tako OK :dance:

LP, M.

Slika

Uporabniški avatar
gregor.tm
Administrator Moderator
Model: traveller
Motor: 850, 1275 + turbo
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a gregor.tm » 23 Maj 2012, 23:47

pravkar se je pri meni zaustavila ekipa iz italije. crknile so jim luči na miniju. težava v stikalu, sreča novega sem imel na polici. zamenjano in posadka štirih minijev skupaj s Francescom -glavnim organizatorjem IMM2013 v italiji je šla pot naprej proti mađarski.

če se ne motim se jutri vidimo ob 10h pri meni in gremo skupaj naprej? žal sem zadnji teden vsak dan do jutra sestavljal enega minija za IMM in nič spremljal foruma.
pri meni je žena in sin zbolela, kar pomeni, da namesto v petek krenem jutri z vami.
Mini loves me

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost