IMM 2012 - Madžarska

Odgovori
Drejčka
spremljevalec
Letnik: 0

IMM 2012 - Madžarska

Odgovor Napisal/-a Drejčka » 05 Jan 2012, 19:51

Dragi minijaši,

na začetku vsem skupaj en minijaški novoletni pozdravček ter srečno, veselo, zadovoljno in na sploh eno fajn leto 2012, s čim več minijaškimi užitki! :)

Zdaj pa k stvari: ker smo že zakorakali v 2012 in se bodo dnevi do 24.5.2012, ko nastopi IMM 2012 :clap: kar hitro odvili, načenjam temo glede prijave na IMM. Bookingi so že odprti, zato sem razmišljala :) , da bi bilo morda fajn da se čimprej dogovorimo kako s plačili (oz. prijavami) - se kot običajno plačila vršijo na klub in se preko kluba pošlje skupno plačilo (če je to možno - najbrž je)? Kolikor sem zasledila se mora vsak posameznik prijaviti in izbrati iz seznama svoj klub. Naš Klub sem dodala na seznam pod "Mini klub Slovenija".

Skratka: predlagam, da se doreče način prijav za IMM 2012 in rok, do katerega se prijavljamo. V primeru, da kdo želi rezervirati bungalov, je to možno šele po osnovni prijavi in po izvedenem plačilu, zato bi bilo smiselno prijave izvesti čimprej, dokler so še (če so še :?: ) bungalovi prosti.

No, tema je odprta, zdaj pa akcija... ;)

Mini pozdravček

Uporabniški avatar
busa
spremljevalec
Model: innocenti
Motor: hayabusa

Re: IMM 2012 - Madžarska

Odgovor Napisal/-a busa » 05 Jan 2012, 20:47

res je že čas da se dogovorimo. pridna, da si nas dodala na spisek klubov.
se mi samo zdi ali si zelo neučakana :P .

lp,
RWD FUN

Drejčka
spremljevalec

Odgovor Napisal/-a Drejčka » 05 Jan 2012, 21:00

:) neučkana pa itak; še bolj kot jaz pa Pretty Blue ;)

Bom napisala vprašanje na IMM glede plačila preko kluba (ker mi ni čisto jasno... :?: ) in javim odgovor, ko ga dobim...

byby

MMTT
novinec
Letnik: 1971

Odgovor Napisal/-a MMTT » 05 Jan 2012, 21:55

Pozdravljeni vsi "fani" minijev!

Končno nama je uspelo se prijavit na vašo stran. Najprej vam vsem želiva Srečno v letu, ki je pred nami.

Obveščava vas, da imamo novega družinskega člana v družini Kump. Tako da imamo sedaj 3 minije!!! Naš zadnji družinski član prihaja iz italije, vendar bo nared verjetno šele naslednje leto.

Ja, na Madžarsko se tudi mi že pripravljamo. Ali ni bil datum IMM 12. 5. 2012?? Kdor bo karkoli vedel, naj sporoči oz. objavi!!!

Lep pozdrav iz Dolenjske, rdeč (Tea) in siv (Mitja) MINI!!!!

Uporabniški avatar
gregor.tm
Administrator Moderator
Model: traveller
Motor: 850, 1275 + turbo
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a gregor.tm » 06 Jan 2012, 21:08

Drejčka, čestitam za pobudo!
seveda IMM na madžarskem je obvezen za vse mini ljubitelje!!!
najbolje je, da se prijavimo vsi pod mini klub slovenija. na ta način bomo lahko imeli skupni prostor za svoja vozila, šotore, arafate itd... sicer bomo razdobljeni.
pravočasna prijava je zelo pomembna! s tem si lahko zagotovimo prostor. leta 2004 sem na IMM v angliji doživel, da so na vhodu rekli: "žal se niste prijavili pravočasno. vse je polno, nasvidenje!"
kar se tiče bungalovov, hotelov bo pa itak polno, zatorej pohitite s prijavami! :dance:
upam, da poznanstvo glavnega odgovornega organizatorja- Gaborja po pripomoglo, da dobimo dober prostor :roll: .

začnemo s prijavami kot vedno? tako bomo videli okvirno število udeležencev.
formalne prijave in plačila pa direktno na klub.

1. Gregor+ žena+ Svit = mini karavan.
2. Karl Drago Bajt + žena = Cooper MK1
3. Dobrajc Andrej + žena = rdeči mini
4. Borut + lepša polovica = mini MPI
5.
6.

ostali se lahko dopišete v tabelo.... oz. jo kopirate v svoj prispevek in dopišete ime :pray:
Mini loves me

Uporabniški avatar
gregor.tm
Administrator Moderator

Odgovor Napisal/-a gregor.tm » 06 Jan 2012, 21:37

gregor.tm napisal/-a:Drejčka, čestitam za pobudo!
seveda IMM na madžarskem je obvezen za vse mini ljubitelje!!!
najbolje je, da se prijavimo vsi pod mini klub slovenija. na ta način bomo lahko imeli skupni prostor za svoja vozila, šotore, arafate itd... sicer bomo razdobljeni.
pravočasna prijava je zelo pomembna! s tem si lahko zagotovimo prostor. leta 2004 sem na IMM v angliji doživel, da so na vhodu rekli: "žal se niste prijavili pravočasno. vse je polno, nasvidenje!"
kar se tiče bungalovov, hotelov bo pa itak polno, zatorej pohitite s prijavami! :dance:
upam, da poznanstvo glavnega odgovornega organizatorja- Gaborja po pripomoglo, da dobimo dober prostor :roll: .

VEČ INFO O IMM:
http://www.imm2012.hu/

predlagam, da začnemo s prijavami na forumu kot je bila to navada do sedaj. tako bomo videli okvirno število udeležencev.
formalne prijave in plačila pa direktno na klub.

1. Gregor+ žena+ Svit = mini karavan.
5.
6.

ostali se lahko dopišete v tabelo.... oz. jo kopirate v svoj prispevek in dopišete ime :pray:
Mini loves me

Drejčka
spremljevalec

Odgovor Napisal/-a Drejčka » 08 Jan 2012, 19:20

Hojla,

evo, lepim odgovor glede prijav in plačila preko kluba...

It is possible to pay for the registrations together, the option called (Group payment) but everybody needs to registaer separately. Regarding the group payment, please read the following:

Before the registration I suggest you to read carefuly the FAQ section of our website:

http://imm2012.hu/index.asp?inc=gyik

We have some touristic programs what can be interesting for you, and you can register for tham at the time of the registration process. To check the program of the event please click on the following link:

http://imm2012.hu/index.asp?inc=program_text

You can register your club, with clicking on the registartion links on our webite. Please add all the available date of your club what is asked, and upload a file if you can.

If you want to continue the resgistration, please do it! Every person needs to register separately to IMM2012, but the club can pay the registration fee together, to avoid the extra bank charges. This option is called Group payment, and if you register like this please set up the payment term "Group payment for every registratnts. After that you can dowloand the "Group payment sheet" form the Galery/Download section or from the following link:

http://imm2012.hu/index.asp?inc=down&di ... d%20sheets

Please add every participants registartion number, name and the ammount to it. Send the complete list to us, and you are almost done with the process, The only thing you have to do is to complete the payment and wait for the vouchers, and to come to IMM2012! :)

No, torej, inštrukcije imamo, zdaj pa le še akcija vseh članov, da nas bo čimveč. Sebe dodajam na listo :-)

Gregor+ žena+ Svit = mini karavan.
5. Andreja & Aleš = Pretty Blue
6.

Torej, veseli me, da se seznamček kreira in komaj čakam IMM, ker bo luštno na kubik! :dance:

Aha, še odgovor na datum: torej IMM 2012 je med 24.5. in 28.5. - prilagam link :)

http://www.imm2012.hu/

pozdravčke vsem! ;)

A.

Drejčka
spremljevalec

Odgovor Napisal/-a Drejčka » 08 Jan 2012, 19:44

No, še enkrat jaz.. tokrat lepim odgovor na vprašanje ali so bungalovi še prosti...

The bungalows are already taken, there are some hotel room left, and maybe we will have some house later on, because it has been promised by the campsite. :think:

Torej, šotorčke iz omar, bungalovčkov ni več... :(

By!
A.

Uporabniški avatar
gregor.tm
Administrator Moderator

Odgovor Napisal/-a gregor.tm » 09 Jan 2012, 13:19

hitra komunikacija, ni kaj!
bi lahko vprašala, če je na voljo kakšna hotelska namestitev v bližini srečanja. tudi če je 10km stran. vsaj za 1 starejši par potrebujem sobo.
ostali pa itak.... šotorček!!!
Mini loves me

Drejčka
spremljevalec

Odgovor Napisal/-a Drejčka » 09 Jan 2012, 19:46

Evo, še odgovor glede hotela... :)

Yes, there are free rooms in the hotel, but your friend needs to have a valid and paid registratio for IMM.

pozdravček!
A.

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost