IMM2013 ITALIJA- Toscana DODANE FOTKE!!!!

vladimir
spremljevalec
Model: mk-3
Motor: 998
Letnik: 1971
Kraj: beograd
Kontakt:

Re: IMM2013 ITALIJA- Toscana

Odgovor Napisal/-a vladimir » 13 Maj 2013, 21:49

Sve cestitke Marko :clap:
Mini porodica je bogatija za jos jednog clana

Uporabniški avatar
gregor.tm
Administrator Moderator
Model: traveller
Motor: 850, 1275 + turbo
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a gregor.tm » 13 Maj 2013, 23:42

čestitke Marko!!!
mini družina se povečuje in želimo ti, vam resnično veliko lepih trenutkov, časa, let in življenja.
Mini loves me

Uporabniški avatar
gregor.tm
Administrator Moderator

Odgovor Napisal/-a gregor.tm » 13 Maj 2013, 23:44

vladimir napisal/-a:Ja njih (Italijane)stvarno ne razumem :evil:
Pricali smo vise puta
Francesco kaze da je uredu,inga medjutimgovori da ko dodje prvi taj zauzima mesto
Nemam pojma, ako hoces reci Francesku jer nisam siguran da je rezervisano
koliko znam do sada večina minija ide na put u petak ujutro.
ako ste raspolozeni mozemo zajedno na put u italiju stime sto mi idemo auto putem
iz Ljubljanskog hotela krecemo oko 7 casova posle dorucka
Vladimire,
bio sam danas u kontaktu sa tebi dragom Ingom.
kaže da je rezervisan prostor za srbiju, grčku i mađarsko zajedno.
dodatno če staviti sloveniju i hrvatsku.
ali tu ima jedna napomena: mesto koje si ti rezervisao nema elektriku!!! kaže Inga, da si navodno sa tim upoznat i da te pitala. to znači nema muzike :shock: samo roštilj 8-)
sutra radi nacrt gde če koji klub.... pa ako imaš još kakvu želju.... piši joj.... ili javi meni da je kontaktiram.

sretno na putu!!! pa se uskoro vidimo!
Mini loves me

vladimir
spremljevalec
Model: mk-3
Motor: 998
Letnik: 1971
Kraj: beograd
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a vladimir » 15 Maj 2013, 00:37

kaže da je rezervisan prostor za srbiju, grčku i mađarsko
ovu informaciju ja cujem prvi put :o
nikada nisam rezervisao nesto bez Mini Kluba Slovenije
mesto koje si ti rezervisao nema elektriku!!!
Posto su nas obavestli prosle sedmice da nema elektrike i da se elektrika naknadno placa mi
Donosimo agregat tako da struja nije problem!!! :violin:
samo roštilj
jel donosite rostilj ili da mi ponesemo?

Uporabniški avatar
glavan
Član MKS
Model: austin
Motor: R1, 1330

Odgovor Napisal/-a glavan » 15 Maj 2013, 14:14

Zadnje novice.

Iz MB štarta Gregor & Co. jutri in gre direktno v Italijo.
Zorec je že štartal in je že v Italiji
Jaz, Žvau in Boštjan štartamo v petek ob 10 iz pred Životinskega carstva
Srbi prav tako štartajo v petek ob 7 zjutraj iz LJ.
Kot smo se dogovorili z Mini Klub Srbijo, bodo oni prinesli meso za roštiljado in rakijo mi pivo in muziko.
Računamo da bi pobirali 15 EUR po avtu za pivo

Se vidimo
MINI HAS FEELINGS, TOO !

Uporabniški avatar
gregor.tm
Administrator Moderator

Odgovor Napisal/-a gregor.tm » 15 Maj 2013, 22:06

pravkar je skončan tudi moj mini in pripravljen za na pot. žal kovačeva kobila je zadnja.
srečno pot in se kmalu vidimo!!!!
Mini loves me

aca grunf
spremljevalec
Letnik: 1963

Odgovor Napisal/-a aca grunf » 15 Maj 2013, 23:02

sretan put u italiju,i odlicno druzenje i veselje vam zelim :violin:

Uporabniški avatar
gregor.tm
Administrator Moderator

Odgovor Napisal/-a gregor.tm » 28 Maj 2013, 21:58

simpatičen video, ki prikaže zunanjo podobo IMM srečanja in koliko je možno tudi vzdušje.
priporočam ogled, saj ga je posnela znana gospa iz daily rust.
http://www.youtube.com/watch?v=0RiAysiJ ... load_owner
Mini loves me

Uporabniški avatar
gregor.tm
Administrator Moderator

Odgovor Napisal/-a gregor.tm » 31 Maj 2013, 23:28

Mini loves me

Uporabniški avatar
gregor.tm
Administrator Moderator

Odgovor Napisal/-a gregor.tm » 06 Dec 2013, 13:29

upam, da bo zima omogočila malo več časa. v moji arhivi je kar nekaj tem za objavo.... pa naj začnem z IMM.

verjetno je že večina slišala za Francseca Mizzeralija, ki je bil glavni organizator letošnjega IMM-ja. začelao se je tako, da je kanditaturo po treh poskusil končno dobil lani na IMM Madzarska. na poti do tam, pa se je s svojo ekipo ustavil še pri nas v sloveniji. bila je to nočna ura in v garaži smo mu odpravili še manjšo napako na miniju, se poslikali nakar je italijanska ekipa odšla na pot proti blatnem jezeru. slovenska ekipa pa za njimi šele naslednji dan. sopotnica pa je bila Inga, deklica, ki je s svojim mini klubom to leto dobila kandidaturo za IMM leta 2015 v litvaniji....
Slika

na pot smo odrinili grupirani v nekaj ekipah. prva skupina je šla turistično že dva dni prej, mi pa skupaj z Boškotom in njegovo polovico le en dan popraj, kajti IMM je tako velik, da vzame veliko časa za ogled vseh minijev, kaj šele dogodkov itd... le kak dan poprej, pa sva z Boškotom sestavila njegov menjalnik in ga pripravila za pot. seveda je lepo žvižgal in še danes se menjalnik lepo vrti. žal slike ni.... kajti celo pot je deževalo kot iz škafa. na poti ni bilo težav, le meni je začela spuščati guma.... seveda nepričakovano rezerva prav tako :(

prav tako nimam slike prihoda na IMM. po neprekinjeni vožnji smo dospeli do znamenitega dirkališča Mugello ob 2 zjutraj. ker je po eni najlepši toskanski pomladi zagodlo vreme le nekaj dni pred srečanjem je celotno prizorišče bilo poplavljeno in v blatu. najbolj varno je bilo svoj šotor postaviti kar na hribu.
Slika

nekako je v navadi da se na IMM spi v šotoru. seveda v zadnjem času nekaterim to ne diši in se odpeljejo v bližnji hotel. meni pa ni nič bolj udobnega kot spanje blizu glavnega prizorišča. nisi vezan na prevoz in spat greš lahko kadarkoli. zjutraj ko se zbudiš pa si le korak od stojnic z mini zadevami. dež, ki je padal celo noč nas ni motil. motil pa nas je reflektor ki je z nekaj tisoč vati svetil po prizorišču in ponoči dajal videz dnevega počitka.
Slika

vhod na prizorišče je izgledal tako nekako. obetal je veliko, priprave so trajale kar nekaj let. vsi ki ste sledili marketing Francesca ste videli, da je bil dnevno aktiven.
Slika

tudi prijava na srečanju je bila na nivoju. brez gužv, računalniška obdelava, celo na monitorju je pisalo ime prijavljenega :o prav fajn se nam je zdelo:
Slika

že ponoči ob 2 zjutraj smo se srečali z Francescom. več kot utrujen je bedel nad celotnim dogajanjem. tudi zjutraj smo se ponovno srečali in malo obdelali dogajanje:
Slika

tisto kar je mene vleklo so bili deli. in to ne novi deli. te lahko vedno in povsod dobiš. italija je znana po innocenti minijih in to je bila prava priložnost za obhod stojnic. našel sem moje sanjske feltne za katere sem potreboval kar nekaj let da sem jih našel. tu so žal bile samo dve
Slika

če smo v italiji ne gre brez momo platišč. cena je bila zelo neprijetna in sem raje še dlje in se zadovoljil, da felne odnesem domov v digitalni obliki:
Slika

tu je bilo tudi nekaj znanih angleških prodajalcev. pritegnila me je works maska za zelo solidno ceno.
Slika

bil je čas za zapravljanje. dokler sem potegnil denarnico iz žepa je zelo redka S jermenica bila že prodana :evil:
Slika

ko bi vedeli kako dolgo sem iskal MK1 cooper S servo.... vendar za ta grdo pobarvan, ki naj bi celo bil obnovljen pa mi ni bilo za plačati. cena? 450€
Slika

le bežno jutranje brskanje po stojnicah je zahtevalo nekaj ur. potrebno je bilo tudi izkoristiti za pozdrav prijateljev katere redko vidiš. naproti je prišel Filip in del hrvaške ekipe.
Slika

tudi Balazsa z Adriano smo srečali, kar pa ni nič neobičajnega.... saj sta prisotna na vseh IMMjih.
Slika

tega pasjega gospoda nismo poznali niti se pozdravili,.... je pa bil očitno zelo zadovoljen s svojim prostorom v miniju:
Slika
PS: upam, da je kdo opazil blažilce na vratih karavana :angelic-green:

pozdravljali so nas različni mini obrazi:
Slika

tudi vroči mini cooperji (verjetno iz madzarske)?
Slika

jaz sem sicer veliko raje pozdravljal klasike, ki se jim velja prikloniti:
Slika

le kdo ne bi poznal plastike? še vedno pa več kot 95% ljudi zameša ali je to marcus ali jem? Svit je rekel, da bi bil lahko to njegov prvi avto, ker bi lahko pri svojih šestih letih že opral streho.
Slika

na tem srečanju sem si želel odkriti nekatere skrite detalje zelo redkih cooper in cooper S samo do letnika 67!
recyliners sedeži v gold brocadi pa so mokre sanje večine cooper fenov:
Slika

tu ne vem kaj bi komentiral.... verjetno mu to pomaga nad 200km/h?
Slika

ne vem pa če se je ta pri overiderjih zmotil ali mu je ljubša custom izvedba 8-)
Slika

ko montiraš se zlahka zmotiš in napačno sestaviš ograjice..... vendar da bi jih človek tako pustil pa mi ni jasno zakaj??????
Slika

nekaj kar mi manjka za mojega minija!!!! speedwellovi sesalni kolektorji na katere lahko montiraš tudi H4... pa sem spregledal nakup!!!! v ozadju pa najgrši vendar zbirateljski alexander kolektorji :o
Slika

to so verjetno vrata od cirkuškega mini karavana.... oz. morda bila na službenem vozilu mariborskega hotela habakuk? :oops:
Slika

tu so pa začele se cediti sline!
aluminjasta glava za minija. sicer že zelo utrujena in stara..... kljub temu redkost, ki se ji je težko upreti. v ozadju boste prepoznali vzorec MK1 glave od cooper S. cena za katero je bila takoj prodana pa nekaj čez 700€. seveda to je bila glava od 970 cooper S.
Slika

tudi tej škatli se je težko uprati. vendar kaj pa ko je tako nepraktična za minija.....
Slika

nismo mogli iti mimo sticky fingers stojnice. anajboljši mi je bil ovitek za WD40. žal so jih razprodali. ta je bil le še kot vzorčni
Slika

pri nakupu starih, redkih ali zbirateljskih delov je najboljše imeti družbo, ki prav tako ve kaj gleda. na tem Uroševem štandu je šlo verjetno več kot pol dneva. Filip prav tako obnavlja MK1 minija in sva z veliko strastjo brskala po škatlah v katerih se je skrivalo veliko dobrih kosov!!!
Slika

seveda ne moreš iti mirnodušno mimo cooper nitriranih gredi:
Slika

pa prva serija minilite "feltn" bile so pa iz magnezija in ne aluminija!
Slika

ta prekrasen set cooperjeve notranjosti v porcelan green barvi pa je šel iz slovenskih rok na Malto!
Slika

da pa ne bo zgledalo da sem cel dan samo brskal po smeteh.... bomo obrnil temo.
končno je posijalo sonce. vse je oživelo. potrebno se je bilo preobleči:
Slika

in odpravili smo se na blatni sprehod! blata je bilo po okolici dogajanja kjer se je taborilo ogromno. imenitno za blatno zabavo!
Slika

v blatu so bili parkirani tudi innocentiji. žal tisti v ozadju že z daihtasu motorjem.... pa kljub vseemu še vedno sprejet v mini družino:
Slika

tudi riley elf, ki je na spodnjem desnem robu slike je bil neusmiljeno potisnjen v blato. po cesti pa je že nekako šlo. skiroji so bili prava odločitev!
Slika

Alex, ki ima v angliji čudovito delavnico in sem ga na tem forumu že predstavil je bil ponovno v akciji. tokrat v blatni :?
Slika

to je bil le uvod. če vas bodo zanimali detalji, ki so meni bili zanimivi na srečanju pa povejte in lahko naložim še nekaj deset slik. ;)
Mini loves me

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost