IMM2016 Belgija!!!!

Odgovori
Uporabniški avatar
gregor.tm
Administrator Moderator
Model: traveller
Motor: 850, 1275 + turbo
Kraj: Maribor

IMM2016 Belgija!!!!

Odgovor Napisal/-a gregor.tm » 20 Jan 2016, 22:25

Leto 2015 je bilo prvo leto, da se niti en slovenski mini ni udeležil največjega mini srečanja IMM, ki se je lani odvijal v Litvaniji. Očitno predolga pot za štiridnevno srečanje in še ob nepravem času za tako potovanje.

Letošnja lokacija je veliko bolj prijazna! International Mini Meeting se bo odvijal v Belgiji, torej ne tako daleč stran! ;) Iz Ljubljane le 1130 km!

Zaradi bližine Anglije se pričakuje velika udeležba minijev prav iz Anglijev. Pričakujemo lahko pestrost in barvitost v eksotičnih primerkih in vsakemu toplo priporočam obisk!

Za vse zainteresirane se lahko dogovorimo za skupinski odhod, kajti več nas je, bolj zabavno bo!

Vse on IMM2016 najdete na spodnji povezavi:
http://www.imm2016.be/index.html
Mini loves me

Uporabniški avatar
MarkoSnoj
Član MKS
Kraj: Celje

Re: IMM2016 Belgija!!!!

Odgovor Napisal/-a MarkoSnoj » 20 Jan 2016, 22:52

gregor.tm napisal/-a: Letošnja lokacija je veliko bolj prijazna! International Mini Meeting se bo odvijal v Belgiji, torej ne tako daleč stran! ;) Iz Ljubljane le 1130 km!
Bravo Gregor! :D
Spet je tukaj tvoj, tako pogrešan smisel za humor! :clap:

No, sicer pa res - dobrega 'jurčka' kilometrov v eno smer... MINI-ji se bojo ravno prav ulavfal - vse morebitne pomankljivosti in fellerji se bodo že pokazal pred prihodom na cilj... :shhh: :doh: ;)
Računalnik me je enkrat premagal v šahu, toda v kick boxingu pa mi ni bil kos.

Slika

Uporabniški avatar
gregor.tm
Administrator Moderator
Model: traveller
Motor: 850, 1275 + turbo
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a gregor.tm » 20 Jan 2016, 23:44

MarkoSnoj napisal/-a:
gregor.tm napisal/-a: Letošnja lokacija je veliko bolj prijazna! International Mini Meeting se bo odvijal v Belgiji, torej ne tako daleč stran! ;) Iz Ljubljane le 1130 km!
Bravo Gregor! :D
Spet je tukaj tvoj, tako pogrešan smisel za humor! :clap:

No, sicer pa res - dobrega 'jurčka' kilometrov v eno smer... MINI-ji se bojo ravno prav ulavfal - vse morebitne pomankljivosti in fellerji se bodo že pokazal pred prihodom na cilj... :shhh: :doh: ;)

HiHi,.... ma po zimskem spanju bo minijem prav koristilo teh nekaj km. meni moj mini po vsaki dolgi turi na srečanje leti vsaj 25% bolj kot pred srečanjem.
Belgijski zrak je za minije prav dober..... saj za tiste, ki ne vejo, so svoj čas izdelovali minije tudi v Belgiji!!! Mini Speciali, ki so se prodajali v nekdanji YU, so prav iz belgije. Celo Innocenti, ki naj bi bil italijanski se je proizvajal v Export različici prav v belgiji!! ;)

Če gremo nazaj preko Nizozemske, ki je tako rečeno na drugi strani avtoceste, pa imamo lahko še lep izlet v čudovitem Mastrichtu, Roermondu itd.... gremo?
Mini loves me

Uporabniški avatar
MarkoSnoj
Član MKS
Kraj: Celje

Odgovor Napisal/-a MarkoSnoj » 28 Jan 2016, 14:02

gregor.tm napisal/-a:Če gremo nazaj preko Nizozemske, ki je tako rečeno na drugi strani avtoceste, pa imamo lahko še lep izlet v čudovitem Mastrichtu, Roermondu itd.... gremo?
... in ne samo to - Nizozemska je zibelka glasbene TRANCE scene 8-) :violin: :whistle: ... tako da kakšen dober žur ne sme uidet... :dance:

Do Amsterdama je le 150 km... :shock:
https://www.facebook.com/events/1665298883737238/
Računalnik me je enkrat premagal v šahu, toda v kick boxingu pa mi ni bil kos.

Slika

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost